Kurumsal

Hakkımızda
Hakkımızda

Yediler Özel Eğitim Öğretim Hizmetleri Ltd. Şirketini 1998 yılının nisan ayında eğitim öğretim alanında siz Eskişehirlilere hizmet vermek amacıyla kurduk.

 

 

Şirketimiz, 1998 yılı temmuz ayında Yediler Sürücü Kursu adı altında ilk kurumunu açarak öğretim faaliyetlerine başladı.

 

Yediler Sürücü Kursu, kurucularının geniş çevrelerinin katkıları ile kısa sürede aday sayısında üst sıralara yerleşti. Hizmette kaliteyi her zaman ön plana çıkaran kurumumuz yakalamış olduğu müşteri memnuniyeti ile Eskişehir’de bugün de üst sıralardaki yerini korumaktadır.

 

2009 yılında Ulaştırma Bakanlığı’ndan yetki alarak Yediler Mesleki Eğitim Merkezi’ni (SRC Kursunu) hizmete açtık. 2017 yılında Mesleki Eğitim Merkezlerinin Milli Eğitim Bakanlığına devri ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışmalarını yürütmektedir.

Bu kurumumuzda sürücülere uluslararası ve yurtiçi ticari araç kullanma belgeleri (SRC-1, SRC-2, SRC-3, SRC-4 belgeleri) verilmektedir.

Ayrıca uluslararası sahada veya yurtiçinde faaliyet gösteren yük ve yolcu taşımacılığı yapan firma yöneticilerinin alması gereken Orta Düzey Yönetici (ODY) ve Üst Düzey Yönetici (ÜDY) belgeleri de verilmektedir.

 

2015 yılında İl Sağlık Müdürlüğünden yetki alarak Yediler Psiko-teknik Değerlendirme Merkezini kurumlarımız arasına dahil ettik. Böylece ticari araçları bulunan ve nitelikli şoför istihdam zorunluluğu olan işletmelerinin çözüm ortağı olma yönünde önemli bir adım daha attık.

Bu merkezimizde ticari anlamda araç kullanacak sürücülerin pisiko-teknik teste alınarak mesleki açıdan almaları zorunlu olan psikoteknik değerlendirme raporları verilir.

 

Şirketimiz ve kurumlarımız Eskişehir halkının eğitime vermiş olduğu değer ile canlanmakta ve büyümektedir. Kurumlarımız, inisiyatifçi ve günlük tutarsız politikalardan uzak kurumsal ve profesyonel yönetim şekli ile Eskişehir’imize değer katma çabası içerisindedir.

 

Kuruluşumuzdan bu güne kadar bizlere pozitif katkı sağlayan tüm Eskişehir halkına teşekkürü borç bilerek yolumuza devam ediyoruz.


       Saygılarımızla.